DDM Kamarád


(4) Cyklotábor v Dánsku

Putovní tábor na kolech v Dánsku


Termín: 17.7.2022 - 23.7.2022

Cena: 5 500,- Kč

Něco o cyklotáboře:
Zveme tě na první ročník zahraničního cyklistického tábora, který proběhne poněkud netradičně v Dánsku. Tato země je vyhlášena svou rozsáhlou sítí cyklostezek, krásnou přírodou a hlavně rovinou, kterou jistě oceníme...

Pokud jsi tedy odvážný a nezalekneš se chladnějšího léta, delší cesty vlakem tam a zpět, denního nájezdu do 30 km a spaní v kempech ve vlastním stanu a ještě k tomu tě baví jezdit na kole, pak je to tábor právě pro tebe.

Samozřejmě v případě potřeby ti s čímkoli pomůžou vedoucí (postavit stan, opravit kolo, dorozumět se s místními)…

Na kolech povezeme jen pár nutností (lahev na pití, pláštěnku, náhradní duši...). Veškeré další věci (stan, spacák, oblečení, hygienu...) budou naloženy ve vleku doprovodného vozidla, které bude vždy jen pár kilometrů od nás a v případě potřeby dorazí na místo zastávky.

Stravování a pitný režim zajistí opět doprovodné vozidlo. Na předem domluveném místě pak proběhnou svačiny a oběd. Večeře budou vždy teplé a v kempech.

Tábora se zúčastní zkušení vedoucí v dostatečném počtu, aby zajistili bezpečnost a plynulost cesty. Z bezpečnostních důvodů nepovedou etapy po frekventovaných silnicích, ale spíše po cyklostezkách a lesních a polních cestách. Proto doporučujeme kolo spíše do terénu než čistě silniční.


prihlaska-tabory-2022.jpg, 394kB
Přihláška ke stažení zdeObsazenost: Během měsíce září zahájíme sběr přihlášek.
Kontakt pro případ dotazů: Mgr. Jiří Bulín - 605 247 386


© DDM Kamarád Třemošná, Tyršova 916, 330 11 Třemošná, tel. a fax: 377 953 651, info@ddmkamarad.cz design by ERB Production s.r.o.