V sobotu 23.2.2008 proběhl v DDM Kamarád Kamarád již 12. ročník základního kola Dívka roku 2008.

Soutěž probíhala ve formě castingu a účastnilo se jí 11 děvčat převážně z Třemošné, Plzně a Horní Břízy.
Vítězkou se stala Anežka Kyvířová z Druztové, 2. místo obsadila Gabriela Benešová z Plzně, na 3. místě se umístila Nikola Herajtová z Horní Břízy. Poslední postupující, tedy čtvrtou v pořadí se stala Julie Kojzarová z Litic.

Všechny čtyři dívky postupují do oblastního kola, které se koná 27.4. 2008 v Park hotelu v Plzni, které též pořádá Dům dětí a mládeže Kamarád Třemošná. V porotě mimo jiné zasedla Lilian Sarah Fischerová, která se stala také patronkou celé soutěže. Spolu s ní v dubnu přivítáme v Parkhotelu tradičně moderátora Jana Čenského, účast do poroty přislíbil Jirka Mádl a další hosté.

Dívka roku 2008 - casting v DDM Kamarád Třemošná - únor 2008