DDM Kamarád


(3) Cyklotábor

Putovní tábor na kolech


Termín: 19.7.2021 - 23.7.2021

Cena: 3 400,- Kč

Něco o cyklotáboře:
Zveme Tě na první ročník cyklistického tábora. Jedná se o úplnnou novinku v nabídce letních táborů v DDM Kamarád. Takže pokud jsi odvážný a nezalekneš se denního nájezdu 30 - 40 km, je to tábor právě pro Tebe! Máme však připraveno několik variant cest, takže v případě potřeby můžeme vzdálenost etapy zkrátit...

Cyklistický tábor vyjede první den ze Třemošné a po pěti dnech se do ní zase vrátí.
Spaní bude domluveno v kempech ve vlastních stanech. Se stavbou stanu samozřejmě pomůžeme. Ideálně, když se domluví vždy alespoň 2 kamarádi do jednoho stanu. Stravování i pitný režim zajistí doprovodné vozidlo a vždy bude na konkrétních místech domluveno teplé jídlo alespoň jednou za den.
Na kolech povezeme jen pár nutností (lahev na pití, pláštěnku, náhradní duši...). Veškeré další věci (stan, spacák, oblečení, hygienu...) budou naloženy ve vleku doprovodného vozidla, které bude vždy jen pár kilometrů od nás a v případě potřeby dorazí na místo zastávky.
Tábora se zúčastní zkušení vedoucí v dostatečném počtu, aby zajistili bezpečnost a plynulost cesty.
Z bezpečnostních důvodů nepovedou etapy po frekventovaných silnicích, ale spíše po cyklostezkách a lesních a polních cestách. Proto doporučujeme kolo spíše do terénu než čistě silniční.


prihlaska-tabory-2021.jpg, 394kB
Přihláška ke stažení zdeObsazenost: Během měsíce září zahájíme sběr přihlášek.

Svou účast na táboře Vodáckém táboře zatím přislíbili: Eliška, Naty, Jíra a další...
Kontakt pro případ dotazů: Mgr. Jiří Bulín, Ph.D. - 605 247 386


© DDM Kamarád Třemošná, Tyršova 916, 330 11 Třemošná, tel. a fax: 377 953 651, info@ddmkamarad.cz design by ERB Production s.r.o.